- -7%
- Nowy
Zalecamy, aby na czarnym lub białym zbiorniku; stosować czarną nakładkę na zbiornik. Na czarnym zbiorniku przy użyciu przezroczystej nakładki pojawia się subtelny lodowato-niebieski odcień.; W przypadku białego zbiornika; właściwości klejące przezroczystej nakładki wpływają na wygląd.
Eazi-Grip™ nakładki na zbiornik; mają unikalną powierzchnię zapewniającą wysoki poziom przyczepności, co pomaga zmniejszyć zmęczenie jeźdźca i przemieszczanie się podczas gwałtownego hamowania w zakręcie.; Zwiększona przyczepność nóg zmniejsza nacisk na nadgarstki i ramiona, pozwalając na lepszą kontrolę ramion i zmniejszając ryzyko wystąpienia arm pump.; Pomagają też utrzymać pozycję ciała w środku zakrętu.; Nakładki poliuretanowe są idealnym wyborem na dni na torze i wyścigi; natomiast nasza seria silikonowa jest idealna do długich podróży i dojazdów.
The ‘Evo series tank grip; charakteryzuje się wyraźnymi półkulistymi kopułkami trakcyjnymi.; Idealna dla jeźdźców, którzy chcą dodatkowego poczucia pewności dzięki możliwości wyczucia przyczepności przez kombinezon skórzany.; Dostępna w kolorze czarnym i przezroczystym.
The ‘Pro series tank grip; to poliuretanowa nakładka z niskoprofilowym, okrągłym, tłoczonym wzorem oraz smukłą i dynamiczną formą pozwalającą na większą swobodę ruchu jeźdźca na motocyklu.; Dostępna w kolorze czarnym lub przezroczystym.
The ‘Silicone series tank grip; to nasza najbardziej ergonomiczna nakładka; charakteryzuje się teksturowaną powierzchnią ułatwiającą ruch jeźdźca oraz amortyzującym uczuciem wynikającym z unikalnych właściwości silikonu; co czyni tę nakładkę idealną do długich podróży i dojazdów.; Dostępna w kolorze grafitowym.
PPF – Paint Protection Film
Nasze zestawy osłon zbiornika z folią ochronną lakieru są zaprojektowane, aby chronić zbiornik przed ocieraniem się ubrania o powłokę lakierniczą. Skierowane do jeźdźców, którzy nie potrzebują przyczepności; ale nadal chcą chronić swój zbiornik.
Należy pamiętać, że nakładki na zbiornik Eazi-Grip™ są dostarczane z tabliczką z logo Eazi-Grip™ o średnicy 25 mm, która powinna być umieszczona w otworze w nakładce po jej nałożeniu (nie dotyczy PPF).
**Każdy zestaw zawiera nakładki na zbiornik lub folię ochronną dla prawej i lewej strony zbiornika i będzie posiadał minimum 2 elementy na zestaw dopasowane do modelu motocykla. Środkowe nakładki na zbiornik zawierają jedną nakładkę na zestaw.; Obrazy służą wyłącznie celom ilustracyjnym; nakładki na zbiornik mogą być większe/mniejsze niż na zdjęciu i mają za zadanie jedynie pokazać prawidłowe umiejscowienie nakładek na zbiorniku na motocyklu.**
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 203,67 zł