- -7%
- Nowy
Te ochraniacze wahacza APEX są przeznaczone do KTM 390 Adventure R; 390 Adventure X ‘25- modeli; ta sama niezawodna ochrona; nowa stożkowa tulejka.
Ochraniacze wahacza R&G zapewniają ochronę wrażliwych elementów tylnej części w razie wypadku; upadku lub poślizgu. Do doskonałej ochrony przed uderzeniami i ścieraniem stosowane są wymienne tulejki z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE); które pomagają spowolnić motocykl do płynnego; kontrolowanego zatrzymania. Ten niezbędny ochraniacz utrzyma cenne elementy z dala od ziemi, zapobiegając bardzo kosztownym naprawom po upadku. Montaż jest prosty i nie wymaga trwałych modyfikacji motocykla.
;
Wybierz; ;Tak”; powyżej, aby dołączyć parę rolek bawełnianych APEX do tego; zestawu ochraniacza; wahacza APEX.
To pozwala szybko zamienić standardowe tulejki APEX — które zapewniają niezrównaną ochronę w razie upadku lub poślizgu — na rolki bawełniane APEX; zapewniając bezpieczny punkt podniesienia maszyny podczas korzystania ze stojaka serwisowego.
Rolki bawełniane APEX są również dostępne osobno.
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 352,47 zł