ZESTAW LAMP PRZECIWMGŁOWYCH EVO SW-MOTECH BMW R1200GS/RALLYE (13-), R1250 (18-), BLACK
search
Właściwości:
  • Napięcie wejściowe: 12 V DC, LED: 12 W (na światło)
  • Strumień świetlny: 1050 LM
  • ECE znak kontrolny: ECE R19 F3
  • Szeroka dyspersja
  • Średnica zewnętrzna: 7,1 cm
  • Wodo i pyłoodporne (IP69)
  • Odporny na zachlapanie włącznik na kierownicę z zielonym podświetleniem do łatwej obsługi
  • Możliwość mocowania na wszystkich czterech stronach lampy
  • Możliwość zamocowania na uniwersalnym uchwycie do crashbara/gmola (22, 26, 27, 28 mm) lub na dedykowanym uchwycie do danego modelu motocykla (sprzedawana oddzielnie)