Ta witryna korzysta z plików cookie. Dlaczego? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

close
facebook

Kategorie Motocyklowe

Kategorie Samochodowe

Nasze marki

Kontakt

Tel: /91/ 423 90 88
Kom: 791 449 990
Gadu-gadu:
Status GG4192194
Skype:
moto.akces

O nas

Nasza firma rozpoczęła swoja działalność w 1989r. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Wam najwyższą jakość obsługi oraz bardzo konkurencyjne ceny.
Posiadamy dwa sklepy w Szczecinie.

 

Akcesoria i części motocyklowe :

MOTO-AKCES
NIEMIERZYŃSKA 24
71-364 SZCZECIN
Tel : (91)4239088
Dział motocyklowy jako uzupełnienie naszych wieloletnich motocyklowych zainteresowań. W 2005 roku zdecydowaliśmy się na uruchomienie sklepu internetowego aby sprostać wymaganiom szybko rozwijającego się rynku artykułów motocykowych i spełnić życzenia coraz liczniejszego grona internautów-motocyklistów. Naszym celem jest wprowadzenie na rynek polski znakomitych produktów wiodących firm w branży. Zapewniamy Wam także najniższe ceny na rynku, oraz bardzo szybki termin realizacji.

W naszej ofercie znajdziecie doskonałej jakości markowe produkty w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez nas akcesoria charakteryzują się bardzo wysoką jakością, atrakcyjnym, modnym wyglądem i długoletnią trwałością, co jest szczególnie ważne dla motocyklistów. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów (około 30 000) Jesteśmy gotowi zrealizować każde zamówienie.

Mapka lokalizacyjna


Wyświetl większą mapę

Akcesoria i części samochodowe :

MOTO-AKCES
JAGIELLOŃSKA 27
70-364 SZCZECIN
Tel : (91) 4841526

Dział samochodowy to rdzenna część naszej firmy. Akcesoriami samochodowymi zajmujemy się nieprzerwanie od 1989 roku. Dział samochodowy to rdzenna część naszej firmy. Akcesoriami samochodowymi zajmujemy się nieprzerwanie od 1989 roku. Pozwoliło to nam przez wiele lat na selektywny wybór asortymentu który cechuje się atrakcyjną ceną oraz najwyższą jakością. Pozwoliło to nam przez wiele lat na selektywny wybór asortymentu który cechuje się atrakcyjną ceną oraz najwyższą jakością.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Thule na województwo Zachodnio-Pomorskie.

Znakomitą większość produktów tej firmy posiadamy na miejscu. Nie jesteśmy wirtualną firmą która sprowadza wszystko na zamówienie. Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Szczecinie.

W naszej ofercie znajdziecie następujące produkty :

- Thule – bagażniki ,boxy bagażowe , uchwyty do rowerów, łańcuchy itp.

- Champion – wycieraczki samochodowe

- Motip – lakiery

oraz wielu wielu innych.

Zapaszamy przejrzenia naszej oferty oraz zakupów

Mapka lokalizacyjna


Wyświetl większą mapę