O NAS

Nasza firma rozpoczęła swoja działalność w 1989r. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Wam najwyższą jakość obsługi oraz bardzo konkurencyjne ceny. 
Posiadamy dwa sklepy w Szczecinie.

Akcesoria i części motocyklowe

MOTO-AKCES
ul. Barnima 13A/14A
71-437 Szczecin

Tel : (91)4239088


Dział motocyklowy jako uzupełnienie naszych wieloletnich motocyklowych zainteresowań. W 2005 roku zdecydowaliśmy się na uruchomienie sklepu internetowego aby sprostać wymaganiom szybko rozwijającego się rynku artykułów motocykowych i spełnić życzenia coraz liczniejszego grona internautów-motocyklistów. Naszym celem jest wprowadzenie na rynek polski znakomitych produktów wiodących firm w branży. Zapewniamy Wam także najniższe ceny na rynku, oraz bardzo szybki termin realizacji.

W naszej ofercie znajdziecie doskonałej jakości markowe produkty w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez nas akcesoria charakteryzują się bardzo wysoką jakością, atrakcyjnym, modnym wyglądem i długoletnią trwałością, co jest szczególnie ważne dla motocyklistów. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów (około 30 000) Jesteśmy gotowi zrealizować każde zamówienie.

Mapka lokalizacyjna