INFORMACJE PRAWNE

Sklep internetowy www.moto-center.pl jest własnością firmy Moto-Akces Wiesława Figaszewska. Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową (wyłączając ewidentne błędy systemowe) na dzień zawarcia umowy sprzedaży  przez złożenie zamówienia, dotyczącą tylko i wyłącznie sprzedaży przez stronę internetową www.moto-center.pl, w rozumieniu przepisów prawa, i mogą różnić się od cen produktów dostępnych w salonach firmowych Moto-Akces Wiesława Figaszewska. Firma Moto-Akces Wiesława Figaszewska, zastrzega sobie prawo odmowy zwrotu różnicy w cenie produktu, którego zakupu Klient dokonał w salonie firmowym Moto-Akces. Właściciel serwisu, Moto-Akces Wiesława Figaszewska, dokłada wszelkich starań aby publikowane w serwisie informacje www.moto-center.pl były możliwie najdokładniejsze i aktualne. 

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym www.moto-center.pl są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie www.moto-center.pl są chronione prawem handlowym oraz umowami międzynarodowymi, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy Moto-Akces Wiesława Figaszewska

Treść i struktura strony internetowej www.moto-center.pl chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie Moto-Akces Wiesława Figaszewska Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep www.moto-center.pl zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.