search

System komunikacji Bluetooth HJC SMART 20B to interkom do kasków motocyklowych HJC stworzony we współpracy z SENA. Dzięki kompaktowym rozmiarom i aerodynamicznej konstrukcji modułu Bluetooth zupełnie nie przeszkadza w jeździe, podkreślając jednocześnie dynamiczny design kasków HJC. Dzięki stworzeniu interkomu HJC SMART 20B w oparciu o bestsellerowy model SENA 20S – stał się on nie tylko idealnie dopasowany do kasków HJC, ale także jest łatwy w instalacji jak i obsłudze. Posiada wiele zintegrowanych funkcji – od połączeń telefonicznych, przez możliwość odtwarzania muzyki, funkcję interkomu aż po nawigację GPS. OPTYMALNA JAZDA Z INTELIGENTNYM INTERKOMEM SMART HJC SMART HJC 20B daje możliwość jazdy z użyciem interkomu w grupie. Dzięki systemowi Universal Intercom™ SMART HJC 20B łączy się bezproblemowo z innymi urządzeniami komunikacyjnymi opartymi na Bluetooth™. Wbudowana opcja Noise Control™ sprawia, że wiatr czy inne zakłócenia przekazu są wyciszane, utrzymując wysoką jakość przekazu i odbioru dźwięku. NAJBARDZIEJ UŻYTECZNE OPCJE W JEDNYM URZĄDZENIU
  • Bluetooth 4.1
  • Wbudowane radio
  • Kompatybilny z pilotem SENA (sprzedawany osobno) – montowanego na kierownicy – obsługa interkomu jedną ręką!
  • Podwójny układ Bluetooth wewnątrz HJC SMART 20B pozwala cieszyć się rozmowami za pomocą interkomu i jednocześnie słuchać muzyki, dzięki funkcji Audio Multitasking™.
  • System Audio Multitasking™ sprawia, że głośność muzyki automatycznie się zmniejsza, gdy rozmowa przez interkom się rozpoczyna – i jednocześnie wraca do swojego wcześniej ustalonego przez użytkownika poziomu, gdy konwersacja się kończy.
  • Interkom grupowy – SMART HJC pozwala bez przeszkód komunikować się z 7 motocyklistami w tym samym czasie w odległości maksymalnej 1,6 km.
  • Do wyboru dwa kolory – biały i czarny
KOMPATYBILNE Z HJC SMART 20B MODELE KASKÓW HJC RPHA CARBON SERIES: RPHA 11 CARBON / RPHA 70 CARBON / RPHA 90S CARBON / F70 CARBON / RPHA 90S FULL FACE: i10 / F70 MULTI/SYSTEM: i90 / V90 / C80 / C91 OPEN FACE: i30Instrukcja obsługi

INTERKOM HJC SMART 20B BLACK

90060001
1 499,00 zł
Ilość