Ta witryna korzysta z plików cookie. Dlaczego? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

close
facebook

Kategorie Motocyklowe

Kategorie Samochodowe

Nasze marki

Kontakt

Tel: /91/ 423 90 88
Kom: 791 449 990
Gadu-gadu:
Status GG4192194
Skype:
moto.akces

Bezpieczeństwo płatności

Program Ochrony Kupujących

Płatności kontem PayU to nie tylko 100% bezpieczeństwo realizowanych płatności, to także gwarancja bezpiecznych zakupów. W listopadzie 2012 uruchomiliśmy nową usługę - Program Ochrony Kupujących w sklepach współpracujących z PayU. Z POK PayU można skorzystać w przypadku, gdy przedmiot, za który zapłaciłeś do Ciebie nie trafi lub zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie.

Program Ochrony Kupujących pozwala odzyskać nawet do 10 000 PLN!

- w przypadku, gdy nie otrzymasz towaru przysługuje Ci zwrot w wysokości 100% jego ceny

- w sytuacji kiedy przedmiot znacząco odbiega od opisu odzyskasz 50% zapłaconej kwoty

- dodatkowo zapewniamy zwrot kosztów przesyłki do 100 PLN

Programem Ochrony Kupujących objęte są wszystkie osoby, które za zakupiony w Internecie towar zapłacą kontem PayU lub też po dokonaniu transakcji, za pomocą podanego linka założą konto w PayU. Więcej informacji na stronie www.pok.payu.pl i na www.marzeniasabezpieczne.pl

Międzynarodowy certyfikat PCI DSS

Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych. PayU przeszło pozytywnie audyt bezpieczeństwa i otrzymało międzynarodwy certyfikat PCI DSS. Obejrzyj certyfikat.

PayU spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Traktowanie zagadnień bezpieczeństwa jako priorytet, stanowi o przewadze PayU na europejskim rynku e-commerce.

PayU - Agent Rozliczeniowy

Spółka PayU SA, decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego z dnia 15 czerwca 2007 roku, uzyskała status Agenta Rozliczeniowego i zgodę na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń PayU.PL. Umowy zawierane przez sklepy lub serwisy internetowe z PayU dają gwarancję jasnych procedur rozliczeniowych i zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Sprawdź, jakie podmioty prowadzą nadzorowane przez Prezesa NBP systemy autoryzacji i rozliczeń: Lista Agentów Rozliczeniowych w Polsce.

Bezpieczna transmisja danych

Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.
Dowiedz się więcej czym są certyfikaty SSL.
Obejrzyj schemat działania SSL.

Ochrona przed transakcjami naruszającymi prawo

PayU SA posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi płatności z użyciem karty płatniczej. Oferujemy gwarancję chargeback polegająca na przejęciu odpowiedzialności finansowej za transakcje z użyciem kradzionych lub utraconych kart płatniczych.

3D-Secure

Technologia 3D-Secure, z której korzystamy podczas obsługi płatności, pomaga nam w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość.

Koniec z absurdalną stratą czasu

Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, aby móc realizować płatności w sklepach w całym Internecie, bez konieczności każdorazowego wprowadzania informacji o adresie dostawy, danych karty, potwierdzania adresów.

Płać jak Ci wygodnie

Żeby Twoje zakupy były jeszcze prostsze, współpracujemy z 24 bankami, centrami autoryzacji oraz dostawcami usług płatniczych w Polsce. Możesz wybrać formę zapłaty, która jest dla Ciebie najwygodniejsza: e-przelew, przelew bankowy, karta płatnicza.

W serwisach Allegro, Agito, oraz 6 tysiącach innych e-sklepów udostępniamy nową, innowacyjną metodę płatności – raty PayU. Jest to pierwszy w Polsce proces kredytowy odbywający się w 100% online! Naszym Partnerem w tym przedsięwzięciu jest Alior Bank SA.

Nowa metoda płatności zmienia standardy obowiązujące nie tylko w e-handlu, ale także w procesie kredytowania. Za naszym pośrednictwem można kupić na raty jeden lub kilka przedmiotów o wartości od 300 do 20 000 PLN na platformie handlowej Allegro. Szczególnie przyjazny i szybki proces kredytowy udostępniliśmy najaktywniejszym użytkownikom Allegro, którzy po zalogowaniu się do swojego konta otrzymują informację o wielkości przyznanego im limitu kredytowego, z którego można skorzystać tak samo łatwo jak przy płatnościach kartą lub przelewem. W przypadku tej grupy nie jest konieczna weryfikacja osiąganego dochodu. Dla pozostałych użytkowników Allegro dostępny jest równie szybki i wygodny proces zakupów na raty, z którym możecie zapoznać się w samouczku, oraz na www.raty.payu.pl


PayU oferuje następujące formy płatności:

raty PayU realizacja ONLINE (w godzinach pracy BIK)
VISA, MasterCard realizacja ONLINE (Express Payment)
mTransfer realizacja ONLINE
MultiTransfer realizacja ONLINE
Płacę z iPKO realizacja ONLINE
Płacę z Inteligo realizacja ONLINE
Przelew24 realizacja ONLINE
Płacę z Alior Bankiem realizacja ONLINE
Płacę z Alior Sync realizacja ONLINE
Płać z ING realizacja ONLINE
Pekao24Przelew realizacja ONLINE
Millennium - Płatności Internetowe realizacja ONLINE
Przelew Online Crédit Agricole realizacja ONLINE
Płać z Nordea realizacja ONLINE
Przelew z Deutsche Banku realizacja ONLINE
MeritumBank Przelew realizacja ONLINE
Paylink Idea realizacja ONLINE
Płacę z PBS realizacja ONLINE
EuroBank Płatność Online realizacja ONLINE (5.00 - 22.00)
Przelew z BPH realizacja ONLINE (5.00 - 21.00 w dni robocze)
Płacę z Citi Handlowy realizacja od 7:30 - 17:30 w dni robocze
Przelew z Raiffeisen Polbank realizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze
Przelew z GetinBank realizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze
Przelew z BGŻ realizacja od 8.00 - 17.00 w dni robocze
Przelew z KB24 realizacja od 7.00 - 20.00 w dni robocze
Przelew z Bankiem Pocztowym realizacja od 7.00 - 21.00 w dni robocze
Poczta Polska oraz inne uprawnione placówki realizacja po otrzymaniu środków na rachunek bankowy